artmaysternya.info@gmail.com
тел.: (093) 502 - 52 - 45
 • Корзина

  Показать корзину Очистить корзину
 • Гипсовые фигурки и витражи| art-maysternya.com > Новости > Гіпсові фігурки для дитячої творчості >

  Гіпсові фігурки для дитячої творчості

  gipsovie figurki house2Шановні клієнти!!!

  Наша компанія art-maysternya займається продажем гіпсових фігурок для розмальовування власного виробництва. Уже 6 років ми на украхїньському ринку пропонуємо свої товари. За цей період ми розвинулися та досягнули суттевих змін, зокрема, не можливо не помітити високу якість наших виробів із гіпсу. Асортимент нараховує більше 100 видів різноманітних фігурок, розміри яких складають від 5 см і до 25см, а головне, йде постійне оновлення позицій. Важливо зазначити, що ми єдині на ринну на стьогодняшній день займаємося виготовленням скарбничок для розмальовування в Україні.

  Ще один вид нашої продукції — це псевдо вітражі, ми пропонуємо фоторамки з нанесеними на скло спеціальними  контурами, які не стираються водою чи під дією фарби. Розмальовуються такі картинки з тильної сторони гуашшю чи акрилом. Щоб усунути будь-які складнощі у розділі «майстер-клас» ми створили уроки про розфарбовуванні вітражів.

  vit_74

  Незважаючи на складну кризову ситуацію в країні наші ціни є доступними для кожного покупця, адже мінімальне замовлення на сайті складає всього 200грн.

  Термін відправки замовлення складає від 1 до 3 днів, залежно від розміру замовлення. Ми стараємося максимально швидко запакувати і відправити товар, щоб наші клієнти не відчули жодного дискомфорту.

  Відправка здійснюється транспортними компаніями(Нова Пошта, Делівері, ІнТайм).

  Наша компанія буде рада бачити усіх бажаючих на сайті art-maysternya.com, ми із задоволенням надамо вам необхідну інформацію чи проконсультуємо по телефону 093 50 25 24 5.